Saatler

11.4.08


Bu ara yine saatlere bakar oldum. Favorilerim Guess Collection ve Seiko. Gerçi Tommy Hilfiger in beğendiğim bir çok modeli vardı ama onlar küçüktü. Bugünlerde büyük saatleri beğeniyorum ve görüldüğü üzere altın rengi kadranlıları. Yukarıdakilerden en çok beğendiklerim ise 2. sıranın ilk ikisi (Gc beyaz deri kordonlu ve onun yanındaki). Resimleri şu siteden aldım. Baktığım diğer sitelere göre fiyatları daha uygundu ama kapsamlı bir araştırma yapmadım henüz.


9 yorum:

Salincakta Iki Kisi dedi ki...

Yeni sablon cok seker olmus- bahari getirmissin bloguna.

Bir kadini gosteren saati, gunes gozlugu, ayakkabisi ve cantasidir derim hep-kiyafet ne olursa olsun bu dordu superse olay tamamdir:) En cok 2. sirada ki beyaz kayisli altin sarisi saati begendim- cok $ikmis.

nazo dedi ki...

Beğendiğine sevindim Banucum. Katılıyorum sana. Saat, ayakkabı ve güneş gözlüğü erkekte de aynı şekilde önemli bence. 2. sıradaki saat seiko. Daha önce gidip görmüştüm bu saati. Daha sonra beğenmeye başladım sarı kadranlı beyaz saatleri.

Flame dedi ki...

Altın rengi iri saat bende bakıyorum ne zamandır. Saat en sevdiğim aksesuardır. Ama istediğim gibi bulamadım bir türlü. Seiko ve guess'in saatleri çok şık. Dkny'nin spor modelleride hoş oluyor. Ben mat sarı ve etrafı tamtur taşlı bir nodel istiyorum özel günler için...

seneye bulursam alıcam artık :)

nazo dedi ki...

Biz kemer sıkıyorduk değil mi Flamecim? :)) Benim de şuan almam mümkün değil ama bakıyorum işte. Şimdi almış olmak için almayıp, maddi durum düzelince beğendiğim güzel bir model almak istiyorum. Sanırım Gc den yana kullanırım tercihimi.

Sinem YAMAN dedi ki...

Beyaz kordonluların ikisi de çok güzel bence. Ama saatleri kolda görüp karar vermek lazım. Resimden çok beğenilen bir saat bilekte şık durmayabiliyor. :) Ben internetten bir saati sipariş etmek üzereydim. Allahtan gidip denemeye karar vermişim. Sonunda kafamdakinden alakasız ama çok severek kullandığım bir saat alıp çıkmıştım. :)

nazo dedi ki...

Her ikisini de vitrinde görüp beğendim Sinemcim. Seikoyu deneme fırsatım da oldu. Şuan alamam zaten ama alacağım zaman bunlardan birini almayı süşünüyorum. Bakalım, kısmet :)) Bu arada aynı durumu ben de Tommy de yaşadım. Net.ten çook beğendiğim modelleri, gerçekte çok sıradan buldum.

MeRaiL dedi ki...

Merhaba,
Saatler arasindan en guzel ve $Ik olani usten ikincisi..;)

nazo dedi ki...

Merail merhaba, hoşgeldin. Bu tarz saatleri beğenmeye o seikoyu görerek başladım zaten ;)

Mesut dedi ki...

Ya Arkadaslar Belki Geç kaldım ama süper bir saat sitesi tavsiye etmek için geldim :S gerçi siz saatinizi çok tan almışsınızdır belki www.saatkuz.com Kuz saat açmış siteyi güvenli ve süper modeller var... Biraz reklam gibi oldu ama emin olun cebime 5 kuruş girmiyo siz saat alınca :D