Baykuş kolyem

5.10.08Sinem farkında olmadan beni de baykuş sever yaptı sanırım. Malzeme aldığım dükkanda görür görmez sepete attım. Bir de zincir aldım. Eve gelince iki parçayı birleştirdim ve sonuçta ortaya takmaktan zevk alacağım bir kolye çıktı.
Sinem'e, Bayan Baykuş'a ve Bilun'e ithaf ediyorum !


14 yorum:

İz dedi ki...

cnm malzeme alışverişini etsyden de yapablirsin genelde kargo da bedava oluyor amerikaya. değişik parçalar bualbilirsin gibi geliyor.sevgiler buarada senin yeşilli kültür incili kolyen rüyama girdi öyle birşey yapmam lazım:))

TUĞBA'NIN DÜNYASI dedi ki...

Valla nazocum ben de bir baykuşsever olarak kolyene bittim:)türkiyeye gideyim ben de almak istiyorum kendime böyle güzel mi güzel bir baykuş kolye,küpe v.s güle güle kullan canım.sevgiler

n@zo dedi ki...

** Tamam o zaman Pınarcım sakin yapma ben sana göndereceğim. Öptüm çok.. Ne yapsam diye düşünüyordum dün, sen fikir vermiş oldun :) Adresini de buldum, kaybetmiştim.

** Tuğba ben de görür görmez aldım. Farklı bir kolye oldu. Teşekkür ederim beğendiğin için.

Salincakta Iki Kisi dedi ki...

cok seker bir kolye ucu! Sinem'in blogu sifreli olmus-acaba okuyor mu bizi hala? Gorse eminim bayilirdi bu kolyeye!

n@zo dedi ki...

Evet kesin ! Banucum bir süre şifreli kalacakmış. Kardeşi düzenleyecekmiş sitesini. Kendisi de bir süre yazmayacak zaten. Sonra yine açacak. Fırsat buldukça okuyormuş bloglarımızı.

sihirli eller dedi ki...

ben baykuşlardan hep korkmuşumdur.eskilerden gelmiş bir inanış olsa gerek.ben küçükken yazlık evimizin önündeki dairenin çatısına akşamları hep aynı baykuş gelirdi.ve korkunç gözlerini hiç kırpmadan saatlerce bizim balkona bakardı.annemle halam uğursuzluk baykuş diye kovmaya çalışırlardı.o ev satıldı.ve eniştem öldüğü gün de banyo havalandırmasına bir baykuş kaçmıştı ve inanırmısın imdat imdat diye bağarıyordu.
bunları 10 sene kadar önce yaşadım.
panoraya belki ama baykuşun gözleri beni çok ürkütür.
sana yakışacağından eminim. güle güle kullan.herkesin uğur eşyası farklıdır.bir arkadaşımında uğuruydu baykuş.

n@zo dedi ki...

** Sihirli ellerim öyle bir inanış duymuştum ben de, "Baykuş gören bir evde ölüm olur" şeklinde. Uğur getireceğine de inanmam ben objelerin ama fil, kelebek ve şimdide de baykuş gözüme hoş görünüyor ;)

Haydins dedi ki...

Cok guzelmis bu baykus'da ..Accesorize'de de gordum gecen hem yaka ignesi vardi hemde kolyesi ;)Bu sene cok var ya da algida secicilik artik dikkatimi cekiyor..

n@zo dedi ki...

Bence tamamen algıda seçicilik Haydins. Çünkü eskiden olsa almak aklıma gelmezdi, şimdi görür görmez aldım.

ayci dedi ki...

nazoooooooowwww,
ben bunu cok begendim - süpero lmussss - baykus kemerim vardi benim - onu hatirladim...cok güzel olmus cok!

n@zo dedi ki...

Teşekkür ederim. Ben de çok seviyorum :))

Banu Karagil Dalaman dedi ki...

BAYILDIM, BAYILDIM, BAYILDIM.Modası geçse bile asla bıkmayacağım tek aksesuar baykuşlu kolyelerim olur heralde. İyi iyi günlerde inşallah.

Bilun ŞEN dedi ki...

Bana ithaf etmek yok mu :( Ben de baykuşseverim :)

n@zo dedi ki...

Tamam o zaman hemen ediyorum Bilunum :))