MUSTAFA

28.10.08

İzlemeyi en çok istediğim filmlerden biri; ancak izleyemeyeceğim maalesef. Boynu bükük kaldım buralarda :( 29 Ekim günü bu filme gidin ve benim için de izleyin lütfen. Can Dündar eminim çok büyük bir emek verdi. Filmle ilgili tüm ayrıntılara ve fragmanlara buradan ulaşabilirsiniz.


15 yorum:

Gülen Tezer Üstün dedi ki...

Kalma boynun bükük oralarda :( Ben de izleyemeyeceğim.En son gittiğim sinemadan yine şırıl şırıl bir burun kanamasıyla çıktığımdan beri -ki, Julia Roberts'ın Erin isminde o kadını oynadığı filmdi.Yani on sene oluyor- sinemaya gitmiyorum.Bize gel dvdden izleriz.Mısır da patlatırım kestane de.Yeterki sen üzülme..

nzlgl dedi ki...

Canım nazom

İşte burdayız yine. şu kadınlar ne istedilerde alamadılar:))))) zaten bunu düşünüp değil kapatmak bu sitenin yanından bile geçmemeleri lazımdı:)))))))
Geçen haftadan kararlaştırdık ailece bu filme gitmeyi yarın Bağdat caddesindeki yürüyüşe gitmeyi istiyoruz o yüzden gidemeyebiliriz ama pazar günü inşallah gitmeyi çok istiyoruz. Mutlaka ama mutlaka kulaklarını çınlatacağım nazocum
Sevgilerimle çok öptüm canım

İz dedi ki...

ulaşabildim blogspottan nazocum burdan da teşekkür ederim cnm benim hediyelerin için..sevgiler çok öptüm

AssoRTieK dedi ki...

sizin için üzücü tabi nazocum ama sizin yerinizede izlicezz tatlımm:)
ohh bee yazmak ne güzel şeyy:)

Bir Hayat Dolusu dedi ki...

sinemada film izleyemiyorum.
ben dvd yada cd'sini alırım herhalde..

bu arada banner güzel olmuş.
bannerlerı seviyor ve değişen banner kullanmak istiyorsanız.(benim blogumda her refresh edişinizde farklı bir banner geliyor.) code'ları gönderebilirim..

Bu arada Cumhuriyet Bayramınız da kutlu olsun....

zilsizzarife'nin yeri dedi ki...

Ben de gitmeyi çok istiyorum bu filme.Zaten iyi reklamda yaptılar.Sen üzülme cicim dvd si çıksın alıp yollayalım sana.
Buarada gözümüz aydın bloglarımız açıldı.
Kocaman öpüldün

a. gizem dedi ki...

kesinlikle izlemeyi çoook istiyorumm :))

a. gizem dedi ki...

kesinlikle izlemeyi çoook istiyorumm :))

n@zo dedi ki...

** Gelme şansım olsaydı birazcık daha bekleyip, dvdden izlerdim Ablacım. Mısır, kestane, Ankara'da sıcacıkbir ev, yanımda sıcacık bir insan.. Daha ne olsun :)

** Nazlı Ablacım, yürüyüşe gitme fikri harika.. Ne kadar kalabalık olursanız o kadar iyi. Ertesi gün de film. Süper valla. Bu arada kapanma olayı ne çok kızdırdı değil mi? Bir daha aynı hatayı yapmazlar umarım.

n@zo dedi ki...

** Pınarcım, çok sevindim inan. Çünkü umudu kesmeye başlamıştım artık :)

** Assortiekcim izle tabii, çıkar tadını

** Bir Hayat Dolusu, beğendiğinize sevindim. Ben kodları falan pek anlamıyorum. Çok basit yöntemlerle kendim yapıyorum. Arada değiştiriyorum böyle. Teşekkürler yine de.. Sizin de bayramınızı kutluyorum!

n@zo dedi ki...

** Canımm, çok düşüncelisin gerçekten.. Dvd'si çıkana kadar döneriz heralde. 7 ay kaldı :) Çok teşekkür ederim sana, iyi ki varsın. Bu arada okunduğumu bilmek çok güzel. Bir daha kapanmaz umarım!

n@zo dedi ki...

** Gizoşş, o zaman yarın doğru sinemaya!! :)

Flame dedi ki...

Bende en kısa zamanda, mutlaka izleyeceğim canım.

a. gizem dedi ki...

bu arada nazo deli gibi biletleri satılmış, biz yarına falan gitmeyi düşünüyoruz... keşke ankarada olsaydın birlikte giderdik :))

Haydins dedi ki...

Ay bende nasil istedim izlemeyi ama olmadi yauf..Bekleyecegiz mecbur..