Neler Oluyor?

24.10.08

Bu nedir arkadaşlar? Böyle bir zihniyet olabilir mi? Sitemin ülkeye ne gibi bir zararı var, çok merak ediyorum. Bir de unutmadan Google'da kapansın, zaten bir o kaldı ya da şöyle bir çözüm getirebilirler. İnternet tümden kapansın.


6 yorum:

nergisce dedi ki...

neden hersey politikaya atiliyor, belki kapanisin bir aciklamasi vardir, hem sonucta böyle seyler gecicidir...

el*ff dedi ki...

N@zo cumm işte yasakçı zihniyet adım adım ilerliyor,durmak yoook yola devam...
Evet kendi adıma cvp veriyorum ki yasaklar tabiiki politikacılarca adım adım konuluyor dün gazetecilere bugün bize ve yarın kimbilir neye ??
bu kadar çabuk kabullenmeyelim sorgulayalım lütfennn,geçici olması yanlış olması gerçeğini deiştirir mi??

n@zo dedi ki...

** Nergiscim elbette ki politik. Hiç bir gerekçenin yaptırımı yasaklama değildir. Yasaklayarak hiçbir yere varılamaz. Ben burada olmazsa başka bir yerde devam edeceğim. Ne olacak internetimi yasaklayacaklar. Kaldı ki tek bir blog kapatılmıyor. Blogger kapatılıyor, tıpkı Youtube de olduğu gibi. Çünkü birilerinin işine gelmiyor birşeyler. Cinselliğin 14 yaşına indiğini kabullenen ve bunu hoşgören zihniyetin!, bloggerı kapatma gerekçesini gerçekten çok merak ediyorum.

** El*ffcim geçici olması, yanlış olduğu gerçeğini maalesef değiştirmiyor ve ne yapmaya çalıştıklarını göremeyecek kadar kör olmamak gerekiyor. Yeter artık!!!

serrose dedi ki...

Sok oldum nazocum ya daha yeni uyandim hala idrak edebilmis degilim :(

n@zo dedi ki...

Normal insanlar idrak edemiyor zaten Serrose; çünkü çok saçma, gereksiz, yersiz bir uygulama. Tıpkı bundan önce yaptıkları ve yapacakları gibi!

Adsız dedi ki...

AKEPE diyorsunuz da
adamlar daha yeni kapanmaktan kil payi kurtuldu ya hu :)