ESSIE LİMANGO'DA

6.11.10

Limango'da Essie kampanyası başladı bugün. Çoğunlukla yaz renkleri var ama olsun.
Sabah ne alsak diye gözümüz döndü Aslı ile.
Belki sizin de döner diye yazayım dedim ;)
Ben çok açılmadım, Zuzu'nun tavsiyesi ile Material Girl ve Big Spender To Go Set aldım.

{Limango'ya üye olmayanlar mail atabilir dememe gerek yok sanırım, üye olmayan kalmadı kanımca :p}


7 yorum:

Flame dedi ki...

Big spender set bende de var çokkk güzel bir pembe. Güle güle kullannnn cicim :P

Aslı dedi ki...

N@zo, güle güle kullan, ama kullanmakla kalma fotoğraflayıp yazmayı da ihmal etme!! Limango benim sanal kart bilgilerimi gördükçe 3D de sorun çıkardı, sayfa görüntülenmedi... Ben de bütün kaderciliğimle "zaten bu ay fena batmış durumdayım, nasıl olsa tekrar indirime girer" deyip sayfadan çıktım. Ama düşününce yeni arabanın kredisi, eşimin Tanzanyası, bizim Mısır'ımız bilmemne derken ipin ucunu kaçırmanın çooook ötesindeyiz, iyi oldu bu aksilik =)) Yine de big splander aklımda, bak Flame de güzel demiş, Limango arıza yapsa da markafoni getirir nasıl olsa hahahah=))

n@zo dedi ki...

* Flame, teşekkürler tatlımm.. Çok kullanıyorum ben pembenin o tonu en çok kullandığım renklerden biri. good to go'yu da zaten istiyordum. İyi oldu ;)

* Aslı, üzüleyim mi sevineyim mi bilemedim şimdi :)) Bazı aylar ipin ucu kaçıyor, sonra tutamıyoruz vs. Aynı şeyler hep.. İyi olmuş, boşver. Markafoni'de kesin yapar çok yakında. Trendyol'da tabii ki.. Sonra Limango yeniden. Bir de üstüne Essie.. ;)

Aslı dedi ki...

Değil mi ya, indirim zincirinin bir halkasını yakalarım nasıl olsa =))

L@L dedi ki...

N@zocum iyi günlerde kullan harika görünüyorlar :) Tırnağında nasıl duracağını merak ettim sürünce paylaşırmısın :) Sevgilerimle **

Aslı dedi ki...

NAzocum, ayıla bayıla yaptığım bir mimi sana da gönderdim;) Geçen günkü ödül de aklımda, utanıyorum tembelliğimden ama inşallah yapacağım en kısa zamanda...

Zuzu dedi ki...

Bence cok guzel renkler satin aldin =)

Mutlu mutlu iyi gunlerde kullan =)