FİKRİ MÜHİM | KIRIK UÇLARA KARŞI ETKİLİ BAKIM KÜRÜ

6.6.15


"Saçlarımızın kırılmadan uzamasını, kolay şekil almasını ve sağlıkla parlamasını isteriz. Ama onların dilinden bazen anlayamaz, yeterince ilgilenmeyiz. Saçımızı ıslakken tarar, sıcak fönle kurutur, saç şekillendiriciler kullanırız. Peki, Tüm bu işlemlerle yıpranan saçlarımızda kırıklar nasıl oluşur? Saçlarımızda oluşan kırıklar saçımızın üst katmanının aşınmasıyla ortaya çıkar ve çoğu zaman kendini yenilemez. Yapmamız gereken; saçımızın doğal yapısına müdahale etmeden saç sağlığımızı korumak.
Nasıl mı?
Dove Kırık Uçlara Karşı Etkili Bakım Kürü ile Türkiye’de bir ilk olan PEC teknolojisi, içindeki pozitif ve negatif yüklerin birbirini çekmesiyle kırık uçların birbirine mıknatıs etkisiyle yapışmasını ve saç uçlarının yeniden sağlıklı görünüme kavuşmasını sağlıyor."
Bu iddialı ürün ile Fikri Mühim sayesinde tanıştım. İlk okuduğumda açıkçası çok inanmadım. Hatta hemen kullanmaya da başlamadım. Sonra bir akşam ıslak saçlarıma uyguladım. ~PEC Teknolojisi suyla temas ettikçe daha da aktif oluyor. Sonrasında durulamaya gerek kalmadan saç kırıklarına yapışıyor ve onarım süreci başlıyor.~ Bu tür ürünler yağlı ve ince telli saçlarımı ağırlaştırıyor. Ürün ilk olarak bu noktada ilgimi çekti, bu sorunla karşılaşmadım ve kullanmaya devam ettim.
Saçlarımı neredeyse her gün makineyle düzleştiriyorum. Dolayısıyla ince telli ve seyrek oldukları için de çok çabuk kırılıyorlar. Sık sık uçlarını kestiriyorum, bu nedenle de uzun saç benim için hayal. Yine kısa süre önce kestirdiğim için kırık yoktu ama saç uçlarımı kalınlaştırdığını ve parlak görünmesini sağladığını düşünüyorum ürünün. Ayrıca kokusu da çok güzel.
Şimdilik memnunum, bence şans vermeye kesinlikle değer!


0 yorum: