4 AY ÖZETİ

17.1.17

Selam,
En son yazdığım tarihe bakınca küçük bir şok yaşadım. Hem çok dolu, hem hızlı 4 ay geçmiş. Ben bu arada blogu hiç açmamışım bile. Tabi artık bu duruma şaşırmıyorum. Çünkü dönem dönem böyle oluyor. 2016 başında daha çok blog yazma hedefim de böylece çöp oldu diyebiliriz ama 2017 bu hedefi gerçekleştirmek için doğru yıl olabilir :p
Şimdi kısa bir özet geçeyim.
EYLÜL - EKİM - KASIM - ARALIK kendi adıma güzel geçti. Uzun zamandır elimi sürmediğim fotoğraf makinamla barıştım. Yıllar önce alıp hiç kullanmadığım lensim ve telefona fotoğraf aktaran küçük bir kabloyla bu küskünlük bitti. Aslında günler de fotoğraf çekme eksenli geçti diyebilirim. Ruhen rahatlamak için benim yöntemim bu oldu. Ankara'ya yeni kahve dükkanları açıldı. Instagram sayesinde tanıdığım tatlı kız arkadaşlarımla çok kahve içtik, bazen de fotoğraf çekmekten içemeyip soğuttuk.
Sonbahar yaprakları ile yine aşk yaşadım. Yeni momijilerim oldu. Güzel kitaplar okudum. Kasım'da Alaçatı'ya gittik bir kaç gün. Bunun için ayrıca bir yazı yazmak istiyorum; çünkü çok güzeldi.
Aralık ışıl ışıldı. Yılbaşı ağacı günah mı, değil mi? tartışıldı yine. Herşey harika, tek sorunumuz buydu kimileri için. Böyle kendi basit dünyamda yaşar giderken nice ocaklar söndü, umutlar tükendi. Ciddi bunalımlı günlerim oldu, aslında geçmiş de değil. Bu arada dövizde ciddi artışlar oldu, hergün fakirleştik. Aralık başında Coffee Carnaval oldu. Yine bir sürü kahve içip, eğlendik.
Aralık sonunda Ahmet doktor oldu. Yıllar yıllar süren öğrencilik hayatı bitti, çok şükür. Tüm bunların yanında işe gidip geldim tabii. Bu okulda çalışmaya başladığımdan beri en rahat geçen dönemdi. Saçma sapan insanlarla çalışıyor olsak da Burcu ile mutlu olmayı, gülmeyi bildik yine.
... ve Ocak, yeni bir yılın ilk ayını çoktan ortaladık. Günlerin hızlı geçtiğini söylemiştim. ^^


2 yorum:

burcu kaynak dedi ki...

Herkesi mutlu etmeye çalışıp ta mutlu olamadığım, geçip gitmekte olan haftasonuna şöyle uzaktan baktığım , yanımda yatan fındığımın ateşinin düşmesini beklerken uyumamak için oyalanmaya çalışırken buldum ,okudum ,resimlerine baktım içim açıldı .. Ya sen ne tatlı birşeysin kız

Nazo'nun Defteri dedi ki...

Esas tatlı olan sensin ya da dur esas tatlı olan minik zeynom. İyileşsin artık ya tavşanım. Lanet hastalık bıraksın yakasını. Sen mutlu ol, hep. Herkes de baksın basının çaresine. (Kızgın emoji)